Proč u nás nakupovat
  • široký sortiment
  • zboží skladem
  • originální nápady
  • profesionální řešení
  • individuální přístup

Vodovodní baterie

Vodovodní baterie jsou jednou z důležitých součástí koupelny. Jejich účel zajišťuje pohodlí každodenní hygieny. Jejich design může být skvělým doplňkem celkového vzhledu moderní koupelny a podpořit tak krásu detailu.

Plánujeme-li volbu koupelnových baterií důsledně, velmi rychle se nám vytříbí několik rozhodujících kritérií, díky kterým se volba v dnešním zahlceném trhu stává snadnější a přehlednější.

Především je na místě ujasnit si, zda chceme baterie stojánkové (na umyvadlo, na umyvadlovou desku, na vanu), nástěnné či nástěnné vestavné (podomítkové). Vanové baterie používáme k naplnění vany vodou, zatímco vanové sprchové baterie umožňují přepínat vodu mezi napouštěním vany a sprchou, případně i hlavovou sprchou. Mohou být nástěnné i podomítkové. Vanové sprchové baterie jsou dostupné i ve verzi termostatické.

Termostatické baterie umožňují přednastavení teploty vody na požadovanou hodnotu a výrazně tak snižují spotřebu vody a energie potřebné na její ohřev, omezují riziko opaření (děti, senioři).

U vany volíme mezi bateriemi nástěnnými, na sokl nebo na okraj vany. Ve sprše pak nástěnné, nástěnné vestavné, s ruční sprchou nebo boční či hlavovou sprchou.Otevírací doba
Pondělí 12 - 17 hod
Úterý 12 - 17 hod
Středa  12 - 17 hod
Čtvrtek 12 - 17 hod
Pátek 12 - 17 hod

V naší dopolední přítomnosti, nebo po dohodě na tel: 731 621 820, nás můžete navštívit i mimo hlavní otevírací dobu.


Zeptejte se nás

Váš dotaz nám můžete zaslat pomocí kontaktního formuláře

Copyright © 1999 - 2018 Rubidea CZ, s. r. o. Všechna práva vyhrazena

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.