Proč u nás nakupovat
  • široký sortiment
  • zboží skladem
  • originální nápady
  • profesionální řešení
  • individuální přístup

Ostatní

Epoxidové stěrky

Stěrky ze syntetických pryskyřic lze aplikovat na jakýkoliv povrch. Jsou dostupné v různých barevných provedeních a strukturách. Povrch je hladký beze spár, snadno se udržuje, je chemicky i mechanicky odolný.


Závěsné systémy, tlačítka

Závěsné systémy jsou určené pro montáž wc, umyvadel, bidetů a pisoárů. Pro wc a pisoáry jsou k dispozici ovládací tlačítka splachování v širokém spektru barev i tvarů. Správně vybrané ovládací tlačítko se může stát zajímavým designovým doplňkem Vaší toalety.


Odtokové žlaby

Odtokové žlaby poskytují bezbariérové řešení koupelny. Vyzdvihují design sprchového koutu a obkladu. Rošty odtokových žlabů nabízíme v různých délkách a designech. Žlaby jsou snadno čistitelné, rychle se instalují a mají zápachovou uzávěru.Ventilátory

Ventilátory nám pomáhají při výměně vzduchu v koupelně. Umožňují nám nastavení funkcí, které zpříjemňují uživatelům jeho ovládání. Ventilátory nové generace pracují velmi tiše, mají zabudované inteligentní řízení vlhkosti, nastavitelné otáčky a nízkou spotřebu. Mohou být použity samostatně s externím vypínačem nebo doplněny zabudovaným modulem (tahový vypínač, časový, vlhkostní,...).


Otevírací doba
Pondělí 12 - 17 hod
Úterý 12 - 17 hod
Středa  12 - 17 hod
Čtvrtek 12 - 17 hod
Pátek 12 - 17 hod

V naší dopolední přítomnosti, nebo po dohodě na tel: 731 621 820, nás můžete navštívit i mimo hlavní otevírací dobu.


Zeptejte se nás

Váš dotaz nám můžete zaslat pomocí kontaktního formuláře

Copyright © 1999 - 2018 Rubidea CZ, s. r. o. Všechna práva vyhrazena

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.